Wszystko wokół zielonego robocika. Informacje i ciekawostki ze świata smartfonów, tabletów i innych urządzeń moblinych

Czym jest platforma LMS?

Czym jest platforma LMS?

Jesteś zainteresowany e-learningiem w biznesie? Sprawdź, jak szkolić swoich pracowników. Przekonaj się, do czego służy LMS i dlaczego ta platforma edukacyjna polecana jest dla małych i dużych przedsiębiorstw.

Organizowanie szkoleń

Nowoczesne technologie sprawiają, że organizacja szkoleń jest łatwa i nie zajmuje dużo czasu. Wystarczy mieć dostęp do dobrej platformy e-learningowej. Korzyści z regularnego szkolenia kadr jest bardzo wiele. Dzięki firmowemu systemowi dydaktycznemu można:

  • sprawnie wdrożyć nowego pracownika,
  • podwyższać kwalifikacje specjalistów,
  • zwiększać motywację zatrudnianych osób,
  • budować wizerunek rozwijającej się marki,
  • wyróżnić swoją firmę wśród konkurencji.

Kursy w formie online są dość tanie w organizacji. Przedsiębiorca nie musi przejmować się znajdowaniem odpowiedniego miejsca do przeprowadzenia szkolenia oraz ustalenia grafiku, który będzie odpowiadać wszystkim uczestnikom. Materiały dydaktyczne zostaną opublikowane w Internecie i będzie można korzystać z nich o każdej porze dnia.

Działanie platformy LMS

Ciekawą propozycją jest platforma LMS . Nadaje się zarówno dla dużych, jak i małych przedsiębiorstw, ponieważ łatwo ją spersonalizować. Przede wszystkim jest łatwa w obsłudze. Panel administracyjny zawiera wiele praktycznych funkcji, dzięki którym udostępnianie plików zajmuje zaledwie kilka chwil, a kontrola postępów uczestników kursu jest intuicyjna.

Najlepsze szkolenia sprawiają, że nabyta wiedza długo pozostaje w pamięci. Do utrwalenia informacji przydatne są testy sprawdzające oraz tak zwana grywalizacja. Kursanci mogą zbierać punkty za aktywne uczestnictwo i poprawne udzielanie odpowiedzi w testach. Sprawia to, że nauka staje się zabawą i motywuje zespół do rzetelnego realizowania programu kursu.

Szkolenie kadr za pomocą e-learningu

Jak podwyższać kwalifikacje swoich pracowników? Organizuj szkolenia w formie e-learningu. Zainwestuj w spersonalizowaną platformę LMS z rozbudowanym panelem administracyjnym. Udostępniaj ciekawe materiały dydaktyczne i zachęcaj swych pracowników do udziału w grach edukacyjnych.