Wszystko wokół zielonego robocika. Informacje i ciekawostki ze świata smartfonów, tabletów i innych urządzeń moblinych

Emocjonujące książki — horrory i kryminały

Emocjonujące książki — horrory i kryminały

Lubisz opowieści, które trzymają w napięciu? Czytaj dobre horrory i kryminały. Sprawdź, jakie książki z tej kategorii zamówisz w taniej księgarni internetowej. Poznaj klasyki i nowości literackie cenione przez czytelników.

Kto lubi horrory?

Jeśli cenisz wzbudzające poczucie strachu książki — horrory na pewno trafią w Twój gust. Występują w nich elementy świata fantastycznego, na przykład zjawiska nadprzyrodzone oraz bohaterowie, którzy mają niezwykłe moce. Opowieści zaskakują i powodują kontrolowany lęk. To uczucie może być bardzo oczyszczające i dostarczać udanej rozrywki. Fanami literatury grozy są osoby w każdym wieku. Często fascynują się nimi nastolatkowie. Horrory są zatem ciekawym pomysłem na prezent.

Najpopularniejsze książki

Jakie dzieła literackie cieszą się największym zainteresowaniem czytelników? Wśród najpopularniejszych autorów z pewnością trzeba wymienić Stephena Kinga, który napisał m.in. „Lśnienie”, „Miasteczko Salem”, „Worek Kości” i „Rękę Mistrza”. Szczególne miejsce na liście bestsellerów zajmują również utwory Grahama Mastertona, na przykład „Noc skorpiona” i „Dziedzictwo”. Świetnym rozwiązaniem jest zainteresowanie się klasyką literatury, w tym „Drakulą” Brama Stokera.

Osoby, które szukają silnych emocji w czasie lektury, chętnie decydują się też na zakup kryminałów. Tania księgarnia online oferuje między innymi książki Remigiusza Mroza i Wojciecha Chmielarza. Czytelnicy mają do wyboru wiele produktów, które świetnie sprawdzają się jako źródło rozrywki i pozwalają odstresować się po ciężkim dniu. Nie warto ograniczać się do jednego lub dwóch gatunków literackich. Przy okazji można kupić ciekawą biografię, romans lub dramat.

Oferta księgarni internetowej

Szukasz inspiracji do uzupełnienia swojej biblioteczki? Zamów horrory! Te książki na pewno na długo pozostaną w Twojej pamięci. Postaw na literaturę grozy z najwyższej półki.