Wszystko wokół zielonego robocika. Informacje i ciekawostki ze świata smartfonów, tabletów i innych urządzeń moblinych

Jak system do głosowania wpływa na przebieg konferencji?

Jak system do głosowania wpływa na przebieg konferencji?

Ręczne liczenie głosów jest z reguły najbardziej czasochłonną częścią każdej konferencji. Kilkuminutowe przerwy w obradach dekoncentrują uczestników i spowalniają przebieg spotkania, co negatywnie wpływa na jakość dyskusji. Takie problemy da się jednak skutecznie rozwiązać dzięki dedykowanej technologii. Sprawdź, jak ona działa w praktyce!

Nowoczesny system do głosowania elektronicznego

Profesjonalne firmy, które zajmują się tworzeniem autorskiego oprogramowania do głosowania, stawiają szczególny nacisk na intuicyjność swoich rozwiązań. Nowoczesne systemy są z tego względu bardzo proste w obsłudze. Można uzyskać do nich dostęp z poziomu przeglądarki internetowej – każdy posiadacz smartfona czy tabletu może zatem wygodnie oddać głos z dowolnego miejsca. Z tego względu takie rozwiązanie sprawdzi się podczas spotkań:

  • stacjonarnych,
  • zdalnych,
  • hybrydowych.

Firma odpowiedzialna za obsługę głosowania zapewnia też specjalne piloty dla osób, które nie mają urządzeń elektronicznych. Takie urządzenie jest z jednej strony bardzo proste w użytkowaniu, a z drugiej na tyle zaawansowane, że pozwala na bezproblemowy udział nawet w bardziej złożonych głosowaniach wielokrotnego wyboru. Każdy uczestnik spotkania może dzięki temu wygodnie oddać głos.

Wpływ systemu do głosowania na przebieg zgromadzenia

W pierwszej kolejności należy zauważyć, że system do głosowania pozwala na zaoszczędzenie mnóstwa czasu. Proces oddania i zliczenia głosów trwa zaledwie kilkadziesiąt sekund, dzięki czemu uczestnicy mogą sprawnie przejść do kolejnych punktów spotkania bez niepotrzebnych przerw czy dłużyzn. Głosowanie za każdym razem jest oczywiście w pełni bezpieczne i anonimowe.

Na pewno warto też zwrócić uwagę na to, że nowoczesny system umożliwia też usprawnienie przebiegu samej dyskusji. Uczestnicy spotkania mają możliwość złożenia wniosku o zabranie głosu za pomocą specjalnego przycisku. Dzięki temu prowadzący może szybko zidentyfikować wszystkie osoby, które chcą się w danym momencie wypowiedzieć bądź zgłosić uwagi techniczne.

Wybierz najlepszy system do głosowania online i offline!

Dedykowany system do głosowania znacząco przyspiesza przebieg każdego zgromadzenia i eliminuje większość problemów, z którymi trzeba się mierzyć podczas oddawania głosów w tradycyjny sposób. To skuteczne rozwiązanie, które poprawia komfort i jakość dyskusji.