Wszystko wokół zielonego robocika. Informacje i ciekawostki ze świata smartfonów, tabletów i innych urządzeń moblinych

Marka własna od Millano Group

Marka własna od Millano Group

Jak założyć własną markę słodyczy? To proste. Nawiąż kontakt z producentem i opowiedz mu o swoich oczekiwaniach. Sprawdź, jakie propozycje dla przedsiębiorców przygotowała polska firma Millano Group.

Spersonalizowane czekolady i cukierki

Do masowej produkcji czekolad, cukierków i batoników potrzebny jest rozbudowany park maszynowy. Na szczęście są sposoby, by stworzyć własną markę słodyczy bez inwestycji w zaplecze technologiczne. Wystarczy skorzystać z oferty producenta, który przejmie proces produkcyjny i wytworzy produkty zgodnie z oczekiwaniami inwestora. Tego rodzaju usługę proponuje Millano Group . Ta polska firma wytwarza między innymi słodkości sygnowane markami Intermarche, Aldi, Lidl, Kaufland, Maxima i Metro. Posiada trzy duże zakłady produkcyjne i współpracuje z przedsiębiorcami z całego świata. Wyprodukowane przez nią czekolady trafiają na rynek amerykański, europejski i azjatycki.

Proces produkcji słodyczy

Tworzenie marki własnej rozpoczyna się od wyboru rodzaju słodyczy i zaprojektowania odpowiedniego opakowania. Warto pamiętać, że czekolada może przyjmować różne formy. Im trudniejszy do wytworzenia kształt, tym wyższe koszty produkcyjne. Dość tanim rozwiązaniem są klasyczne pralinki, czekoladki w kształcie serduszek i podłużne batoniki. Przedsiębiorcy często decydują się też na twarde lub nadziewane tabliczki czekolady. Dostępne są różnorodne nadzienia, na przykład o smaku owocowym, orzechowym, kawowym lub miętowym. Słodycze mogą zostać zapakowane w folię, puszkę, kartonik i oklejone spersonalizowaną, kolorową etykietą.

Słodkości sygnowane marką własną

Zaprojektuj unikalne słodycze i oznacz je marką własną. Zarabiaj na czekoladach, cukierkach i batonikach. Skorzystaj z pomocy dobrego producenta, który dysponuje zaawansowanym parkiem maszynowym i doświadczoną kadrą pracowników.