Wszystko wokół zielonego robocika. Informacje i ciekawostki ze świata smartfonów, tabletów i innych urządzeń moblinych

Na jakim obszarze działa przedsiębiorstwo NEXEON i czym się zajmuje?

Na jakim obszarze działa przedsiębiorstwo NEXEON i czym się zajmuje?

Decydując się na inwestycje w systemy zabezpieczeń czy nową instalację elektryczną w firmie, inwestorzy chcą mieć pewność, że prace zostaną wykonane zgodnie z obowiązującymi przepisami i normami bezpieczeństwa. Jeśli szukasz takich specjalistów, zapoznaj się z tekstem i dowiedz się, gdzie ich znaleźć!

W jakie systemy zainwestować, chcąc zadbać o bezpieczeństwo domu czy firmy?

Sposobów zabezpieczenia własności jest wiele, dlatego klienci  decydują się na współpracę ze specjalistami, którzy mają doskonałe rozeznanie w istniejących systemach. To oni doradzą, przeanalizują potrzeby i oczekiwania klienta, biorąc pod uwagę również przeznaczony na ten cel budżet oraz specyfikę obiektu. Innych zabezpieczeń będzie potrzebowało mieszkanie czy dom jednorodzinny, a innych duży obiekt przemysłowy czy magazynowy.

Jakie propozycje dla właścicieli różnych obiektów mają firmy instalacyjne?

Działająca w branży od wielu lat firma NEXEON ma do zaoferowania mnóstwo interesujących rozwiązań, które pozwolą uniknąć problemów i strat spowodowanych m.in. pożarem, włamaniem, jak i atakiem hakerskim na sieci teletechniczne. Dysponuje specjalistami, którzy zaprojektują i wdrożą m.in:

  • system sygnalizacji pożaru, pozwalający ugasić ogień w zarzewiu i informujący o nim jednostki straży,
  • system sterowania oddymianiem, montowany w budynkach wielorodzinnych, handlowych, magazynowych itp.,
  • dźwiękowe systemy ostrzegawcze,
  • system detekcji gazów,
  • system sygnalizacji włamań i napadu połączony z odpowiednimi służbami,
  • monitoring CCTV,
  • okablowanie strukturalne i system kontroli dostępu.

Zakres prac prowadzonych przez NEXEON uzależniony jest od wymagań klienta.

Jakie jeszcze instalacje wykonują specjaliści tego przedsiębiorstwa?

Wspomniane wyżej działania firmy NEXEON dotyczą tylko jednego obszaru, tymczasem specjalizuje się ona również w projektowaniu i montażu instalacji elektrycznych. Współpracuje z właścicielami przedsiębiorstw z różnych branż, biurowców i z deweloperami budującymi wielorodzinne obiekty mieszkalne. Projektowane przez jej fachowców instalacje są zgodne z obowiązującymi przepisami, bezpieczne i funkcjonalne, ze wszystkimi możliwymi zabezpieczeniami gwarantującymi bezpieczeństwo. Zajmuje się również instalacjami produkującymi zieloną energię.

Jak skontaktować się z przedstawicielem firmy NEXEON?

Jak każda szanująca się firma, i ta ma swoją stronę internetową. Zastanawiasz się nad zatrudnieniem jej fachowców? Wpisz nazwę w wyszukiwarkę i znajdź dane kontaktowe.