Wszystko wokół zielonego robocika. Informacje i ciekawostki ze świata smartfonów, tabletów i innych urządzeń moblinych

W czym specjalizuje się firma Profilex?

W czym specjalizuje się firma Profilex?

Od lat działa na rynku przedsiębiorstwo z polskim kapitałem, które dostarcza innym firmom rozmaite urządzenia zaprojektowane zgodnie z ich indywidualnymi potrzebami oraz wytwarzane przez siebie, a cieszące się popularnością tworzywo. Dysponuje doskonale wyposażonym zapleczem produkcyjnym, które potrafi w pełni wykorzystać. Jesteś ciekaw, co to za firma i jaka jest jej specjalizacja? Poświęć chwilę na przeczytanie niniejszego artykułu do końca!

Specjalizacja firmy Profilex

Głównym profilem działalności tego przedsiębiorstwa jest projektowanie i produkcja kompletnych linii transportujących dla firm z wielu działów gospodarki. Może także zaoferować wysokiej jakości przenośniki, perfekcyjnie dopasowane do potrzeb zleceniodawcy. Wyroby te są cenione nie tylko przez polskich, ale i zagranicznych odbiorców, w tym z Niemiec, Szwajcarii, Szwecji, Czech i wielu innych krajów.

Pragnąc sprostać oczekiwaniom potencjalnych kontrahentów,  Profilex nieustannie poszerza swoją ofertę. Obecnie jest również jedynym w kraju producentem płyt z wysokocząsteczkowego polietylenu PE-UHMW 1000 i PE-HMW 500. Dzięki temu, że dba o nowoczesność bazy produkcyjnej i nieustannie inwestuje w park maszynowy, może też zaoferować produkcję rozmaitych części do maszyn z tworzyw sztucznych oraz z metali. Dysponuje doskonale wykwalifikowaną załogą, która perfekcyjnie radzi sobie z obróbką różnych materiałów na urządzeniach konwencjonalnych i CNC.

Rodzaje przenośników marki Profilex

Oferta systemów transportu wewnętrznego tej marki jest niezwykle bogata, dlatego każdy nabywca znajdzie w niej urządzenia odpowiadające potrzebom jego firmy. Asortyment obejmuje przenośniki:

  • taśmowe
  • płytkowe,
  • rolkowe,
  • łańcuchowe,
  • siatkowe,
  • spiralne,
  • modularne,

które przeznaczone są do transportowania dowolnych towarów w formie sypkiej, w butelkach, puszkach lub innych opakowaniach. Projektanci Profilexu chętnie służą klientom wiedzą i doświadczeniem w branży, podpowiadając optymalne rozwiązania i projektując systemy na indywidualne zamówienie.

Linie transportujące Profilex — gdzie znajdują zastosowanie?

Przedsiębiorstwo to ma do zaoferowania kilka rodzajów tych systemów transportujących. Mogą one przenosić małe i lekkie produkty oraz palety o sporym ciężarze. Wystarczy tylko wybrać odpowiednie rozwiązanie techniczne, w czym pomogą specjaliści producenta. Są to kompletne linie sprawdzające się w różnych gałęziach przemysłu i w logistyce. Chcesz wyposażyć swoją firmę w urządzenia Profilexu, ale nie wiesz, które wybrać? Odwiedź stronę i dowiedz się, jakie rozwiązania są dla Ciebie.